Park Avenue Fashion, kolekce Podzim – Zima 2016/17.

Newyorská Park Avenue je jedna z nejznámějších ulic na Manhattanu. Sám jsem ji navštívil a myslím, že se nedá srovnat s jiným místem na zemi. Pokud milujete rušno, obchody a milé lidi, tak tohle místo by pro Vás mohlo být jako stvořené. Neoddělitelnou součástí Manhattanu je móda, kterou zde potkáváte doslova na každém kroku. Ulice je nekonečným zdrojem inspirace. Kolekce Park Avenue Fashion Podzim Zima 2016/17 čerpá inspiraci předevěím z genia loci tohoto místa. Je navržena pro aktivního muže, který se úspěšně věnuje svému  zaměstnání a volný čas tráví společně s přáteli. Nemá rád nudu  a hledá nové podněty pro inspiraci.

Charakteristickým atributem současného pánského oblečení je přiléhavá silueta. Tu nejlépe vystihuje dobře padnoucí oblek se zúženou a zkrácenou délkou saka i kalhot. Vedle správně nastaveného vzhledu je ale na prvním místě především pohodlí. To zajišťují promyšlené střihy, moderní materiály a odlehčené zpracování. V žádném pánském šatníku nesmí chybět nejpodstatnějším kus oblečení současnosti, kterým je tzv. „unconstructed“ sako, které je měkké, dokonale padnoucí a pohodlné. Pokud budete hledat kalhoty k takovému saku, tak zapomeňta na klasické vlněné. Současný trend vedou kalhoty z bavlny. Můžete si vybrat ze široké škály materiálů, od hladkých a kompakních, které se hodí pro formálnější použití až po měkké a prané chinos, nebo džíny na volný čas.

Přiléhavý střih mají i košile z nové kolekce, které se díky měkčím límcům příjemně nosí v kombinaci s kravatou, která by mimochodem měla být také měkká a není třeba se bát barev nebo výstřednějších vzorů. Kravatu můžete ale nahradit odvážnějším motýlkem. Podstatnou součástí pánského smart causual oufitu je barevný kapesníček v horní kapse u saka. Díky tomu oživíte i jinak fádnější oblek nebo sako.

Pro chladné podzimní a zimní dny je ideálním řešením kabát ve zkrácené délce, kterým pokryjete celou škálu formálních i neformálních příležitostí. Můžete si vybrat buď sportovnější verzi z bavlny, nebo formálnější variantu z hřejivé vlny. Pokud se potřebujete vybavit na víkend, mohla by Vás zajímat lehká sportovní prošívaná bunda, která skvěle zahřeje při Vašich městských procházkách nebo na výletech do přírody.

Celou kolekci si můžete přijít vyzkoušet a třeba si z ní něco koupit i pro sebe do naší nové značkové prodejny ve Foru Nová Karolína v Ostravě, nebo do našeho showroomu v Prostějově, kde se Vám budu rád osobně věnovat.

 

Těším se na Vaši návštěvu.

Jaroslav Kučera – Park Avenue Fashion s.r.o.

 

 

Novou kolekci Park Avenue Fashion fotil Petr Volgemut.