Kombi Program Park Avenue Fashion

Spolehlivé řešení reprezentativního oblečení na obchodní cesty i do společnosti.

Nová řada obleků vyrobená ze 100% čisté střižní vlny super 120’S Made in Italy ve vysoké kvalitě zpracování s bohatým vnitřním vybavením a v širokém sortimentu velikostí.  Komfortní, perfektně padnoucí  saka, vesty a kalhoty, odolné proti pomačkání.

Saka a kalhoty jsou k dispozici ve dvou střizích. Oblíbený regular fit, navržený pro muže vyznávající pohodlný, klasický vzhled a vedle toho moderní slim fit, který je určen mužům, kteří mají rádi nové trendy v pánské módě, přiléhavější  střihy a zkrácené délky. Vesta je kombinovatelná s oběma střihy sak a kalhot.

Kombi program je neustále k okamžitému dodání ve čtyřech variantách materiálů v devíti barevných odstínech a dvaceti šesti velikostech, včetně prodloužených a zkrácených velikostí.

 

Sako: 2 střihová řešení – slim fit, regular fit. 3 varianty materiálů – tropical, twill a bengalin. 5 barevných odstínů: šedá, modrá, tmavě – modrá, antracitová, černá. 26 velikostí: 46-62, 94-122, 24-33.

Vesta: Střihové řešení vhodné pro slim fit i regular fit. 3 barevné odstíny -šedá, modrá, antracit.

Kalhoty: 2 střihová řešení – slim fit, regular fit. 2 varianty materiálů: tropical a twill. 5 barevných odstínů: šedá, modrá, tmavě – modrá, antracitová, černá.

Kolekci obleků doplňuje řada košil ze 100% bavlny, také ve dvou střizích s různými tvary límců, hedvábné kravaty ve dvou šířkách vhodných pro regular i slim fit, motýlky, kapesníčky, opasky a další doplňky.

 

Kombi Program Park Avenue Fashion

Luxusní třída obleků na cesty.