Park Avenue Fashion Made to Measure Service je v rámci našich služeb vlajkovou lodí. Zákazníkům poskytujeme nepřebernou nabídku materiálů a střihů, mistrovské krejčovské zpracováním, profesionální poradenství a krátké dodací lhůty.

Na oblek, sako, vestu či kalhoty na míru nám postačí dvě zkoužky. U první Vás změříme a na základě Vašich představ, které nám popíšete pro Vás najdeme nejlepší střihové řešení. Vybereme vhodný materiál a způsob zpracování. Na závěr na Vás oblečeme zkušební verzi střihu, společně vyznačíme potřebné změny a vše zapíšeme do zakázkového formuláře. Do pěti týdnů bude Váš nový oblek připravený k předání. Druhá zkouška probíhá až na závěr při předání obleku.

Také košile na míru šijeme ve vysoké kvalitě v široké škále různých typů a tvarů límců, manžet a dalších detailů s možností výběru z více než 500 druhů košilovin od významných evropských výrobců.

Na míru Vám dokážeme ušít třeba i  plášť nebo džíny. Přijďte za námi, rádi Vás seznámíme s celou naší nabídkou v rámci služby Park Avenue Fashion Made to Measure Service.

 

Rádi byste Vaše  zaměstnance oblékli do firemního oblečení? Obraťte se na nás. Připravíme Vám nezávaznou nabídku ve spolupráci s profesionálním stylistou, který Vám doporučí vhodné řešení. Korporátní zakázky dokážeme vyrobit za pouhých 6 týdnů od objednání.